Poskládej si pero na míru

Pero Kayu

2,880

Zrušit výběr
Katalogové číslo: pen-kayu
×

Děkujeme za poptávku, zde nám prosím doplňte vaše kontaktní údaje a doplňující informace.

Jak vybrat dřevo?

Zde najdete všechna dřeva, která máme momentálně skladem. Protože dřevo nenakupuji ale recykluji, jsou dřeva odlišena cenově dle dostupnosti. zejména dražší typy dřevin mám pouze v omezeném množství. Dřeva jsou seřazena dle ceny od nejlevnějších po nejdražší. Reálný vzhled dřeva na každém konkrétním peru se bude vždy do jisté míry lišit, neboť je jeho autorem příroda sama.

×

Jak vybrat barvu?

V nabídce najdete základní standardizované barvy, které běžně eloxuji. Barvy jsou seřazené dle náročnosti moření od nejlevnějších po nejdražší. Pokud si nevyberete z těchto barev, můžete si objednat barvu na míru. Pokusím se vašim požadavkům maximálně vyhovět. Je však třeba vědět, že se požadované barvě půjde pouze přiblížit, nikoli ji přesně trefit, jako z RAL vzorníku.

×

Jak vybrat hrot?

K dispozici jsou dvě barvy hrotů: ocel a pozlacená ocel. Každá z barev může mít buď tenkou stopu psaní (Fine = cca 0.3 mm) anebo střední stopu psaní (Medium = cca. 0.5 mm). Tloušťka stopy se ale také odvíjí od použitého papíru, na kvalitních hladkých papírech bude spíše tenčí, na méně kvalitních a hrubých papírech spíše tlustší a rozpíjivá.

×